دانلود آل اوت 2020

دانلود اسمکدان 4 سپتامبر 2020
دانلود اسمکدان 4 سپتامبر 2020
سپتامبر 5, 2020
دانلود راو
دانلود راو 14 سپتامبر 2020
سپتامبر 8, 2020
آل اوت 2020

پی پر ویو آل اوت 2020

دانلود آل اوت 2020

دانلود آل اوت 2020 ;همه کشتی های نخبه این شنبه شب ساعت 8 بعد از ظهر EST / 7 بعد از ;ظهر CST برای ALL OUT 2020 برمی گردند و به صورت زنده از Daily’s Place در Jacksonville، ;FL به شما می آیند! راه رسیدن به اینجا با پیچ و خم ، خیانت و شگفتی ،; آب پرتقال و شامپاین همراه بوده است و همه تشدیدها شنبه شب به سر می آید!

وقتی Jon Moxley با ماکسول جیکوب فریدمن روبرو می شود از عنوان جهانی دفاع می شود ;، به علاوه عنوان تیم های Tag World در خط تلاش خواهند ;کرد تا پیج و امگا چالش شماره دو نفره FTR را برگردانند!; بعلاوه عنوان جهانی زنان قابل قبول است; بین Hikaru Shida و NWA Cham;pion Women Thunder Rosa ، Jericho و Orange Cassidy نبرد در یک مسابقه لاستیکی بسیار م;نحصر به فرد ، بازگشت Casino Battle Royale و بسیاری دیگر از موارد زیر!

این مهمانی در یوتیوب (اینجا را تماشا کنید); ساعت 5 عصر EST با یک رویداد ویژه فرش ;قرمز آغاز شده و با پخش ویژه “شمارش معکوس برای همه” در ساعت 5:;30 بعد از ظهر EST از TNT ادامه می یابد! سپس Buy در ساعت 7 بعد از ظهر به شما وارد می شو;د و به دنبال آن ALL OUT 2020 شرو;ع به پخش مستقیم در تلویزیون مستقیم ، Fite TV ، BR Live (اینجا را بخرید) و سایر ارائه دهندگان عمده PPV د;ر ساعت 8 بعد از ظهر EST / 7 بعد از ظهر CST ،; می توانید سفارشات خود را دریافت کنید ا;کنون برای این ولخرجی AEW PPV!

ماکسول

دانلود آل اوت 2020 ; از زمان طلوع همه کشتی های نخبه ، ماکسول جیکوب فریدمن رزومه چشمگیری از کارهای درون رینگ و یک ماشین به همان اندازه چشمگیر در اطراف خود ساخته است. در ابتدا او خود را به عنوان یک دنده ساده در ماشین Family Nightmare به تصویر می کشد ، دوست و محافظ کودی که علی رغم نقص شخصیت زیاد ، راهی برای دوست داشتن “کابوس آمریکایی” برای مدتی پیدا کرد. با وجود اعتراض همه ، کودی MJF را نزدیک به هم نگه داشت و تشخیص داد که او مرد بدی است ، اما عزیز از او به عنوان “پسر بد” نام می برد.

دو سوم این مانیکر درست بود و مطمئناً قسمت “او” نبود ، پس از آنکه مکس برای “کودی” مسابقه عنوان AEW World Title خود را مقابل کریس جریکو در “Full Gear” هزینه کرد و پس از آن کاملاً به مربی خود خیانت کرد ، مرد را قادر به هرگز برای عنوان جهانی AEW دوباره چالش. وی سپس وردلوو را به عنوان محافظ خود ، محافظ خود ، سگ جنگی خود در صورت تمایل به کار گرفت و شروع به ساخت دستگاهی برای خود کرد و همچنین به جمع آوری یک رشته شکست ناپذیر در مسابقات انفرادی خود ادامه داد.

او پس از مجبور کردن مرد از طریق یک سری ضرب و شتم در تلویزیون زنده ، از طریق مسابقه قفس با War Dog ، و سپس در آن مسابقه با خود مکس ، کودی را در REVOLUTION قرار داد. و اگرچه برخی تصور می کردند که وقتی کودی به اولین قهرمان TNT تبدیل شد ، او مبارزات خود را علیه “کابوس آمریکایی” ادامه می دهد ، اما ثابت نمی شود که این چنین باشد.