دانلود ان اکس تی 15 آوریل 2020
دانلود ان اکس تی 15 آوریل 2020
آوریل 16, 2020
دانلود اسمکدان 17 آوریل 2020
دانلود اسمکدان 17 آوریل 2020
آوریل 18, 2020
دانلود مانی این د بنک 2020

دانلود پی پر ویو مانی این د بنک 2020

دانلود مانی این د بنک 2020

برای راحت کار کردن با سایت حتما در کانال تلگرامی ما عضو بشید مسابقاتی که در سایت پیدا نمیکنید در اونجا قرار  میگیرند . سایت و کانال مکمل همند و سایت روزانه آپدیت میشه اما شما اگر در کانال تلگرام ما نباشید متوجه نمیشید چه مسابقه ای به سایت به ویژه آرشیو های کشتیگیران افزوده شده و مدام باید در حال چک کردن سایت باشد ...

«لینک های دانلود در روز 21 اردیبهشت قرار میگیرد »

در این پست دانلود مانی این د بنک 2020 رو به همراه مسابقات داریم ; کیفیت مسابقاتی که در این پست قرار میگیرند 720p خواهد بود ; مسابقه مانی این د بنک لدر مچ یک مسابقه نردبانی است ; این گونه مسابقه برای اولین بار در سال 2005 برگزار شد ; که در پی پر ویو رسلمنیا 23 مورد توجه تماشاچیان قرار گرفت .

این مچ تا سال 2010 هرساله برگزار شد ; تا جاییکه در سال 2010 پی پر ویو تازه ای به نام مانی این د بنک ایچاد شد ; از اون پس دیگر این مسابقه در رسلمنیا برگزار نشد ; در این پی پر ویو تازه معمولا دو مسابقه مانی این د بنک لدر مچ برگزار میشد ; یک چمدان برای برند راو و چمدان دیگر برای برند راو .

چمدان اسمکدان به رنگ آبی و چمدانه راو به رنگ قرمز بود . تا پیش از این چمدان همیشه مشکی بود ; نکته این که دارنده چمدان قرمز فقط میتونست کمربند Wwe رو چلنج کنه ; و دارنده چمدان آبی فقط دارنده کمربند سنگین وزن رو ; تا سال 2014 این روند ادامه داشت ; تا زمانی که دو کمربند به دست یک کشتیگیر رسید ; و کمپانی تصمیمی گرفت که یک چمدان وجود داشته باشد ; این چمدان به رنگ زرد بود ; دارنده اون میتونیست با یک بار استفاده هم زمان دو کمربند رو به دست بیاورد …

دانلود مانی این د بنک 2020 امسال در این پست برای شما با کیفیت 720p از WweModern ممکن خواهد بود ; شما با کلیک بر روی عکس هر مسابقه میتونید اونو دانلود کنید ; با جوین دادن به کانال تلگرامی ما میتونید مسابقاته بیشتری به دست بیارید .

طریقه استفاده

در مورد مورد این چمدون هم بگم که پر از پول هست ; دارنده اون میتونی در هر جا دارنده کمربند رو به چلنج بکشد ; و به راحتی یک بار قهرمانی ارزشمند رو به دست بیاره ; اصطلاحا میگند کش کردن چمدون مانی این د بنک .