دانلود پی بک 2020

ان ایکس تی
دانلود ان اکس تی 26 آگوست 2020
آگوست 24, 2020
اسمکدان 2020
دانلود اسمکدان 28 آگوست 2020
آگوست 26, 2020
پی بک 2020

مسابقات پی بک 2020

دانلود پی بک 2020

سایر پست های پی بک

کیت لی در مقابل رندی اورتون

دانلود پی بک 2020 / کیت لی قهرمان سابق NXT حالا که وارد مارک قرمز شده است دقیقاً انگشت خود را به استخر نمی چسباند.

در عوض ، او برای برخورد شدید وزنه برداری با رندی اورتن قهرمان 13 بار قهرمان جهان ; که توسط Drew McIntyre به سختی لقب قهرمان WWE را در SummerSlam گرفته بود ; به سختی به عمق عمق می رود.

وقتی The Legend Killer به طرز مشکوکی در کمین McIntyre در منطقه پشت صحنه قرار گرفت و به دنبال حلقه رفت ; تا همان روز را در همان روز در راو برطرف کند ; لی اورتون را قطع کرد و بلافاصله او را به یک درگیری تک آهنگ های ناخوشایند تبدیل کرد; با این وجود پیش از تعیین برنده ; McIntyre دخالت کرد تا قطعه دیگری از Orton را به دست آورد و در نتیجه این مسابقه از بیرون پرتاب شد.

 

و هنگامی که مکینتایر کمی بعد از آن در صحنه پشت صحنه مصاحبه شد ، اورتون دوباره اصابت کرد و مکینتایر را با ضربات پنالتی برای دومین بار در یک شب به ثمر رساند; لی که در آن زمان seething بود ، برای دوست خود قول داد عدالت داد.

چه اتفاقی می افتد که وزن سنگین وزن با چابکی یک Cruiserweight با سادیست Legend Killer برخورد کند؟

WWE Payback را امروز یکشنبه فراموش نکنید و در شبکه WWE برنده جوایز ساعت 10/9 پخش کنید

قهرمان جهانی “The Fiend” Bray Wyatt و رومن Reigns در مقابل “Monster” Braun Strowman 

دانلود پی بک 2020 / سگ بزرگ جایی برای بازگشت تکان دهنده خود در SummerSlam جایی برای تفسیر باقی نگذاشت: او قهرمانی جهانی را می خواهد.

اما برای به دست آوردن آن ، رومان ریینگز مجبور است دو نیروی قدرتمند و فروتنانه را در همه WWE پشت سر بگذارد ; زیرا او قهرمان جدید “The Fiend” ; Bray Wyatt و “Monster” Braun Strowman را در چالش بزرگی قرار نمی دهد ; و مانع از تهدید سه گانه نمی شود. همخوانی داشتن.

هفته ها در یک درگیری عجیب و داغ و درگیر ، وات و استرومن دیدند که مسائلشان توسط تبار استرومن به جنون منتقل شده و تغییر او را به “هیولا” تبدیل می کند.

اما هنگامی که رقابت تلخ آنها در SummerSlam به یک فاجعه آمیز رسید ; حتی تحولات Strowman برای غلبه بر Br Wyatt در یک بربری وحشی در هر مکان دیگری کافی نبود; برای حفظ “هیولا” وایات نه به یک ; بلکه دو خواهر ابیگیلز روی تخته های چوبی در معرض حلقه احتیاج داشت.

دانلود پی بک 2020

سلطنت مدتی بعد از كسب شدن عنوان تایتانیك به سمت اسپیر شدن راه خود را به سمت تصویر قهرمانی جهان نبرد ; و هر دو مرد را به دنبال یك حمله شدید دراز كشید و عنوان جهانی را بالا برد.

با توجه به تخریب نابود شده توسط این سوپراستارها ; وقتی همه آنها تصادف می کنند ، چه چیزی ذخیره است؟ و چه کسی با عنوان جهانی ترک می کند؟

Catch WWE Payback را در شبکه برنده WWE برنده جوایز ; پخش یکشنبه ، 30 اوت ، ساعت 7 بعد از ظهر. ET / 4 p.m. PT

قهرمان آمریکا Apollo Crews در مقابل Bobby Lashley

خدمه آپولو ممکن است بر MVP غلبه داشته باشد ، اما این بدان معنی نیست که او آخرین اثر Hurt Business را دیده است.

خدمه باید هنگام دفاع از قهرمانی ایالات متحده در برابر بابی لاشلی در WWE Payback ، همه توانا را از طریق The Hurt Business انجام دهند.

 

ماه ها با جنگ با MVP ، خدمه به هدف اصلی گردان تازه تاسیس رقیب سرحال او تبدیل شده اند. قهرمان سریع السیر بهترین عملکرد MVP را در SummerSlam کنار گذاشت ، اما لاشلی با قدرت بی نظیر خود یک چالش کاملاً متفاوت را نشان می دهد.

و کمتر کسی از قدرت وحشیانه لاشلی بهتر از خدمه خبر دارد ; که هفته ها پس از مجروح شدن توسط کامل نلسون The All Mighty ، در عمل حاضر نبود.

آیا خدمه می توانند عنوان نخستین دوره سلطنت خود را حفظ کنند یا لاشلی طلا; را به خانه تجارت Hurt بیاورد؟

WWE Payback را در شبکه برنده WWE از دست ندهید که یکشنبه 30 اوت ;ساعت 7 بعد از ظهر پخش می شود. ET / 4 p.m. PT

 

وقتی The Legend Killer به طرز مشکوکی در کمین McIntyre در منطقه پشت صحنه قرار گرفت ;و به دنبال حلقه رفت ; تا همان روز را در همان روز در راو برطرف کند ; لی اورتون را قطع کرد و بلافاصله او را به یک درگیری تک آهنگ های ناخوشایند تبدیل کرد; با این وجود پیش از تعیین برنده ; McIntyre دخالت کرد تا قطعه دیگری از Orton را به دست آورد ;و در نتیجه این مسابقه از بیرون پرتاب شد.

و هنگامی که مکینتایر کمی بعد از آن در صحنه پشت صحنه مصاحبه شد ; اورتون دوباره اصابت کرد و مکینتایر را با ضربات پنالتی برای دومین بار در یک شب به ثمر رساند; لی که در آن زمان seething بود ، برای دوست خود قول داد عدالت داد.

دانلود پی بک 2020

وقتی The Legend Killer به طرز مشکوکی در کمین; McIntyre در منطقه پشت صحنه قرار گرفت و به دنبال حلقه رفت ; تا همان روز را در همان روز در راو برطرف کند ; لی اورتون را قطع کرد و بلافاصله او را به یک درگیری تک آهنگ های ناخوشایند تبدیل کرد; با این وجود پیش از تعیین برنده ; McIntyre دخالت کرد تا قطعه دیگری از Orton را به دست آورد و در نتیجه این مسابقه از بیرون پرتاب شد.

و دانلود پی بک 2020 هنگامی که مکینتایر کمی بعد از آن در صحنه پشت صحنه مصاحبه شد ; اورتون دوباره اصابت کرد و مکینتایر را با ضربات پنالتی برای دومین بار در یک شب به ثمر رساند; لی که در آن زمان seething بود ; برای دوست خود قول داد عدالت داد.