پي پر ويوهاي 2007
دانلود آرشيو پي پر ويوهاي 2007
سپتامبر 14, 2020
پی پر ويوهاي 2006
دانلود آرشيو پي پر ويوهاي 2006
سپتامبر 16, 2020
دانلود کلش آف چمپیونز 2020

پی پر ویو کلش آف چمپیونز 2020

دانلود کلش آف چمپیونز 2020

قهرمان جهانی رومن در برابر جی اوسو سلطنت می کند

دانلود کلش آف چمپیونز 2020 ;/ زمانی که رومن رینز از قهرمانی; جهانی در برابر پسر عموی خود ، جی اوسو دفاع می کند ; طلا شروع می شود و این یک امر خانوادگی در WWE Clash of Champions خواهد بود.

اوسو در ابتدا س questionال کرد که چرا Reigns هنگام بازگشت به WWE خود را با پل هیمن همسو کرد ; اما خیلی زود متوجه شد که رابطه نزدیک هیمن با The Big Dog فوایدی دارد; پس از اینکه Sheamus به طرز وحشیانه ای به Big E حمله کرد ; و او را از طریق شیشه جلو اتومبیل کوبید ; “مشاوره ویژه” Reigns ترتیب داد تا Uso جای او را در; Fatal 4-Way بگیرد تا رقیب بعدی خود را تعیین کند; در یک نبرد هیجان انگیز رویداد اصلی در SmackDown ; جی از کینگ کوربن ، جنگجوی سلتیک و مت ریدل برنده شد; تا با مردی که در کنار او بزرگ شده بود ; مسابقات قهرمانی را بدست آورد.

آیا سگ بزرگ برای حفظ عنوان خود پسر عموی خود را خراب می کند ;یا جی اوسو از Reigns در زندان تعزیرات اوسو استقبال می کند ;و عنوان جهانی را در قفل قرار می دهد؟ ;در WWE Clash of Champions ، جریان مستقیم یکشنبه; 27 سپتامبر ، در 7 ET / 4 PT در شبکه WWE برنده جایزه ، این را بیابید!

قهرمان WWE درو مک اینتایر و رندی اورتن (مسابقه آمبولانس)

رندی اورتن قصد دارد راه خود را برای سلطنت چهاردهم قهرمان جهان از بین ببرد ; اما درو مک اینتایر مرتباً قدم در راه او می گذارد.

مک اینتایر و اورتن در یک مسابقه برگشت WWE عنوان در WWE Clash of Champions; به مصاف هم می روند. قهرمان مبارزه با Viper در SummerSlam با نمایش تاکتیکی چشمگیر مقابل “;بزرگترین کشتی گیر تمام دوران” خود-مسح شده پیروز شد. این باخت به خوبی برای; The Legend Killer مطابقت نداشت ، وی در ادامه با سه ضربه سادیست به جمجمه مک اینتایر در; دوشنبه شب خام بعدی روبرو شد. مکینتایر علیرغم اینکه دچار شکستگی فک در خط مو شده است ، مانند همیشه ;انگیزه دارد که به سلطنت وحشت اورتن پایان دهد.

قهرمان 13 بار جهان با پیروزی در یک مسابقه تهدید ;سه گانه مقابل کیت لی و ست رولینز در راو ، ;بازی برگشت در WWE Clash of Champions را به دست آورد; پس از اینکه آلیستر بلک با یک حمله حریف خود کوین اونز را بیرون آورد ; اورتن از طریق مقدماتی پیشرفت کرد; وایپر پس از آنکه موقعیت را در رویداد اصلی مارک قرمز باز کرد ; با سرقت یک سنجاق رولینز از نوک انگشتان لی ، ضربه زد.

دانلود کلش آف چمپیونز 2020

با این حال ، این مسابقه زیر سوال رفت که مک اینتایر طعم داروی خود را به اورتن داد ;و Apex Predator را با سه Claymores کنار گذاشت. با توجه به شرایط ; مک اینتایر شرطی را به این نبرد اضافه کرد و آن را به یک مسابقه آمبولانس تبدیل کرد ;، نبردی که تنها راه پیروزی این است که نتوانید حریف خود ;را ناتوان کنید و او را در یک آمبولانس بارگیری کنید; پس از حمله مک اینتایر ، وضعیت اورتن برای; نبرد در هوا بالا می رود و مقامات WWE در تلاشند تا; در صورت پیدا نکردن جایگزین ; اورتن نتواند در آن ;رقابت کند. به کیت لی فرصت داده شد تا با شکست دادن مک اینتایر ، آن مکان را; بدست آورد ، اما RETRIBUTION جنگ آنها را به شدت متوقف کرد.

آیا مک اینتایر می تواند از عنوان خود ;در برابر آخرین حمله The Viper’s دفاع کند؟ یا آیا اورتن از هیچ جا یک عنوان RKO-سوخت کسب می کند؟ آیا The Viper حتی قادر به رقابت است؟

آنچه را که مطمئناً یک مسابقه هیجان انگیز قهرمانی; WWE در WWE Clash of Champions در روز یکشنبه ، 27 سپتامبر ساعت 7 ب;عد از ظهر است ، از دست ندهید. ET / 4 بعد از ظهر PT ، پخش در شبکه WWE برنده جایزه.